Reklamlar

Hizmet Şartları

Sitemiz 2013 Ocak itibariyle tam faaliyete geçmişti.Sitemizde güncel moda haberlerinin yanısıra, gelinlik modası üzerine durulmuştur.Gelin adaylarımız:

  1. Gelinlik Modelleri ve koleksiyonları,
  2. Gelin saçı ve takı modelleri,
  3. Gelinlik ayakkabıları ve süslemeleri,
  4. Abiye kıyafetleri ve koleksiyonları,
  5. Abiye ayakkabıları ve çeşitleri,
  6. Abiye takıları ve çanta modelleri,
  7. Nişanlı modelleri ve tasarımları yer almaktadır.

Moda, Tasarım ve Dekorasyon konularda çeşitli model ve moda haberleri siz değerli web ziyaretçilerimize aktarmaya çalışıyoruz.
Gelinlik Modelleri, Abiye Modelleri, Nişanlı Modeller ve Moda, Dekorasyon kategorilerinde hizmet veren sitemiz günlük ortalama yüzbinlerce tekil hite ulaşmıştır.Sitemizde gelinlik modasını takip amacıyla kurulmuştur.Sitemize trend gelinlik modelleri, gelinlik modelleri, gelinlik kelimelerinde google hızla yükselmektedir.
Misyonumuz
Güncel moda haberlerini ziyaretçilerimize, ne kaliteli resim ve içeriklerde aktararak onların sitemizden, kendi aradıkları organik içeriklerle buluşturmak.
Vizyonumuz
Türkiye’ye gelinlik sektörünü bir çatı altında toplanmak ve TrendGelinlik olarak onların koleksiyonlarını sergilemek ve öncü kuruluş olmaktır.
Kalite ve İçerik Yönetimi
İçeriklerimizin tamamen özgün ve bağımsız olarak yazılmaktadır.İmla ve yazım kurallarına dikkat edilmektedir.Oluşan yazım hatalarını bildirere düzeltilmesine sağlayabilirsiniz.
Sitemizdeki gelinlik modelleri genellikle moda tasarımcıların kreasyonları olup, bunların sitemizde kopyalanması yasaktır.Sitemizi ve resmin kaynağı belirtildiği taktirde yayınlama imkanınız vardır.
Sitemiz adsense reklam çerezlerinden yararlanarak reklam yayınlamakta olup.Adsense reklam yayınlama, içerik yönetimi ve kalite yönergelerine uymaya özen göstermektedir.