Reklamlar

Reklam Gizlilik Kuralları

Gizlilik & Telif Hakkı

Sitemizde hiçbir materyal izinsiz ve kaynak belirtmeden kopyalanıp yayınlanamaz, Sitemiz telif hakkı korunan ve koruyan bir web sayfasıdır.Sitemiz google adsense kurallarını harfiyen uygulamak da ve adsense politikaları uymaktadır.

Gizlilik

Sitemizdeki bilgiler editörler aracılığıyla toplanmakta ve siteye koyulmaktadır.Eğer sakıncalı ve zararlı veya kopya içeriklerden site sorumlu tutulamaz ve Kopya içerikler en fazla 5 gün içinde siteden otomatik olarak kaldırılırlar.

Gizlilik Politikamız

trendgelinlik.net, Google adsense reklamlarını sitemizde kullanmaktayız. Bu sistemler Google reklam ve bağlantıları içerik sağlayan için Adsense reklamlarını yayınlandığı web proje ve sitelerinmde sunulan reklamlarda kullanalan DoubleClick DART çerezlerini içerir.

Kullanıcılar ve Ziyaretçiler Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasınıbakarak dart çerezlerinin kullanılmasını engelleyebilir ve kısıtlayabilir.

Şirketler ve  firmalar tarafından kullanılmasını engellemelerin neler olduğunu öğrenmek isterseniz ve bilgi için NAI Self-Regulatory principles for publishers (PDF) belgesinin A Eki’nden faydalanabilirsiniz.Ve dataylı bir biçimde inceleyebilirsiniz.